HİZMETLERİMİZ

DİYETİSYEN

DİYETİSYEN

Yo-Yo etkisi yaratan diyetlere dur de! Tıp dilinde Yo-Yo sendromu olarak bilinen durum; aniden zayiflamak için sıkı bir diyete girip, hedeflenen kiloya ulaştıktan sonra eski yeme alışkanlığına dönüp kiloların geri alınması ve bunun bir kısır döngü haline gelmesidir. Kişi zayıflama sürecinde hedefe ulaşma konusunda istikrarlı, zayıflamaya ve sağlıklı beslenmeyi ogrenmeye istekli olmalıdır. Çok kısa sürede fazla kilo kaybına istekli kişiler, verilen kiloları geri almaya mahkumdur... Pek çok kez diyet yapan kişilerde metabolizma zamanla yavaşlar ve vücut kilo kaybına dirençli hale gelir.. Önemli olan zayıflama sürecini tek seferde bitirmek ve verilen kiloları geri almamaya odaklı olmaktır. Diyet, sağlıklı yaşam tarzı değişikliği oluşturmak ve bunu ömür boyu korumaktır. 

Gelin beslenme konusunu beraber öğrenelim.Beslenme alışganlığımız değişirken Pınar Güzellik SAlonundaki sistemlerle bağ dokusunu harekete geçiirp daha sağlıklı incelelim.

Bodystat v ücut analiz cihazıyla vücutta ne kadar yağ,kas ve su var? Bazal metobalizma ne hızla çalışıyor bunlara bakıp size uygun kaloride beslenme çeşitleri ve saatleri belirlliyoruz.

Başarmak için tek yapmanız gereken bize uymak.

 

Diyetisyen Emel Çam