HİZMETLERİMİZ

MANİKUR - PEDİKÜR

MANİKUR - PEDİKÜR

CND SPA (el ayak bakımı)

açıklama;tatlı badem yağı su ile birleşir sıcacık bir süt banyosuna dönüşür.peeling,tatlı badem aydınlatıcı maske ve yoğun nemlendirme sistemi ile el ve ayaklarınız yumuşacık olur ve gençleşir.

 

 

 

 

PEDİKÜR MENÜSÜ
CND SPA PEDİKÜR 

 kaliteli bir hizmette her adımın özel olması gerekir, en basit oje uygulamasından en karmaşık bakıma kadar, ayrıntılar kaliteli bir hizmetin ilk ve önemli aşamalarıdır.

CND  Spa Pedikür 

Modern yaşamın getirdiği yoğun temponun yorgunluğunu atabileceğiniz CND Gençleştirici SPA el ve ayak bakımı Sistemiyle, kendinizi tamamiyle arınmış hissedecek, nefes alıp rahatlayacak ve sadece kendinizle başbaşa kaldığınız özel bir anın tadını çıkaraksınız. CND Spa el ve ayak bakımı; tüm bedeninize enerji vererek ruhunuzu yenileyecek… 

Uygulama: CND Gençleştirici Marine Spa el ve ayak bakımı ; okaliptus banyosu, peeling, maskeleme ve yoğun nemlendirme sistemleriyle tüm bedeninize enerji verecek, ruhunuzu yenileyecek ve rahatlacak. Kan dolaşımınızı hızlandıran ve negatif enerjinin suya bırakılmasını sağlayan okaliptusun ağacı özü ile yapılan bir ayak banyosunun ardından ölü deniz tuzları ile  tüm ölü dokuların temizlendiği bu sistem ayak kenarlarındaki şişlikleri yok eden ve 8 saat etkisini koruyan yosun maskesi ile sonlandırılıyor. Jojoba damlaları ve isvec tekniği ile CND Spa pedikürün en keyifli kısmı… 

Therma Soft El-Ayak Maskesi

%100 Doğal aspir yağı, shea butter ve sayafin içerir. El ve ayaklarda yogun nem bakımı sağlar. Eldivendeki ısının harekete geçnesiyle ürün etkinliğini %200 arttırır.Thermasoftun güçlü, uzun süren ısısı; kasları ve eklemleri rahatlatır. Ağrıları ve sızıları hafifletir.El ve ayaktaki  kan akışını arttırır. Doğal olarak hücresel tedaviyi destekler. Cildin kendi nemini yaratmasına yardımcı olur. Yaşlanma etkilerine karşı yoğun bakım sağlar.Elastikiyet kaybını önlemeye yardımcı olur. Rahatlatıcı ve canlandırıcı etkisini tek uygulamada dahi fark edebilirsiniz…

 

Başarılı el-ayak bakım uzmanları her kaliteli hizmetin; mükemmel tüketici iletişimi, en iyi ürünler ve kendi teknik uzmanlıklarınla başladığını bilirler.

Spa hizmeti ise tırnak bakımının ötesindedir, kimi müşterilerimiz için Spa; nefes alıp rahatlayacakları tek zamanken, kimi müşterilerimiz içinse; keyiflenip anın tadını çıkardıkları bir zamandır.

Spa deneyiminin belki de en nazik adımı müşterilerimize en uygun ürün sistemini seçmektir, burada uygunluktan kasıt sadece tırnak ve cilt tipi değil, aynı zamanda ruh haline olan uygunluktur.

 

İşte bu yüzden sektörün öncüsü CND tarafından geliştirilen ve test edilen SpaPedicure/manicure Sistemleri tüm Dünya’da salon ve spa uzmanlarının bir numaralı tercihidir.